Tribe Common - en to sl_SI translation catalogue (251 entries)

en:  and
sl_SI: in

en: unknown date
sl_SI: Neznani datum

en: Return to WordPress Updates
sl_SI: Vrni se na stran za nadgradnjo Wordpressa

en: Go to WordPress Updates page
sl_SI: Pojdi na stran za nadgradnjo WordPressa

en: Return to Plugins page
sl_SI: Vrni se na stran z vtičniki

en: Go to plugins page
sl_SI: Pojdi na stran z vtičniki

en: Free
sl_SI: Zastonj

en: Hide the following settings tabs on every site:
sl_SI: Skrijte naslednje zavihke nastavitev na vsaki strani

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
sl_SI: Tukaj lahko spreminjate vse globalne nastavitve za Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Network Settings
sl_SI: Nastavitve omrežja

en: News and Tutorials
sl_SI: Novice in vodiči

en: Premium Add-Ons
sl_SI: Premium dodatki

en: Requires:
sl_SI: Zahteva:

en: Latest Version:
sl_SI: Zadnja različica:

en: More...
sl_SI: Več ...

en: You are up to date!
sl_SI: Imate trenutno različico!

en: You need to upgrade!
sl_SI: Čaka vas posodobitev!

en: Debug Bar Plugin
sl_SI: Debug Bar vtičnik

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sl_SI: Omogočite to možnost za spremljanje debug informacij. Privzeto se bo to zapisalo v PHP error log vašega strežnika. Če želite pogledati te informacije v vašem brskalniku, vam priporočamo da namestite %s in poiščete "Tribe" zavihek v debug izpisu.

en: Debug mode
sl_SI: Debug način

en: Show The Events Calendar link
sl_SI: Prikaži The Events Calendar povezavo

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sl_SI: Ali si mislite "Wau, ta vtičnik je res super, moral bi se zahvaliti Modern Tribe za njihovo trdo delo." Največja zahvala za katero lahko zaprosimo je prepoznavnost. Dodajte majhno tekstovno povezavo na dno vašega koledarja, ki kaže na stran projekta The Events Calendar.

en: See an example of the link
sl_SI: Poglejte si primer povezave

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sl_SI: Ali si mislite "Wau, ta vtičnik je res super, moral bi se zahvaliti Modern Tribe za njihovo trdo delo." Največja zahvala za katero lahko zaprosimo je prepoznavnost. Dodajte majhno tekstovno povezavo na dno vašega koledarja, ki kaže na stran projekta The Events Calendar.

en: We hope our plugin is helping you out.
sl_SI: Upamo, da vam je naš vtičnik v pomoč.

en: Check out the available add-ons
sl_SI: Poglejte si razpoložljive dodatke

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sl_SI: Iščete dodatno funkcionalnost kot so ponavljajoči se dogodki, meta podatki po meri, community events, prodaja vstopnic ali več?

en: Select the date format to use in datepickers
sl_SI: Izberite format datumov za uporabo v izbiralniku datumov

en: Datepicker Date Format
sl_SI: Format izbiralnika datumov

en: Date Format Settings
sl_SI: Nastavitve formata datuma

en: View
sl_SI: Ogled

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Virgin Islands (U.S.)
sl_SI: Deviški otoki (ameriški)

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Deviški otoki (britanski)

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljestvo

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Trinidad And Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Tanzania, United Republic Of
sl_SI: Tanzanija, Združena Republika

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Syrian Arab Republic
sl_SI: Sirska Arabska Republika

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Sri Lanka
sl_SI: Šri Lanka

en: Spain
sl_SI: Španija

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Solomon Islands
sl_SI: Solomonovi otoki

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Slovakia (Slovak Republic)
sl_SI: Slovaška (Slovaška Republika)

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Samoa
sl_SI: Samo

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: Russian Federation
sl_SI: Ruska federacija

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Puerto Rico
sl_SI: Portoriko

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kalzedonija

en: Netherlands Antilles
sl_SI: Nizozemski Antili

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Moldova, Republic Of
sl_SI: Moldavija, Republika

en: Micronesia, Federated States Of
sl_SI: Mikronezija (Federativne države)

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Mauritius
sl_SI: Mavricius

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Marshall Islands
sl_SI: Marshallovi otoki

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Macedonia
sl_SI: Makedonija

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Liechtenstein
sl_SI: Lihtenštajn

en: Libya
sl_SI: Libija

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Lao People's Democratic Republic
sl_SI: Laoška ljudska demokratična republika

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Korea, Republic Of
sl_SI: Korea, Republika

en: Korea, Democratic People's Republic Of
sl_SI: Korea, Demokratična ljudska republika

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Iran (Islamic Republic Of)
sl_SI: Iran (Islamska republika)

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: India
sl_SI: Indija

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Holy See (Vatican City State)
sl_SI: Sveti sedež (Vatikanska mestna država)

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja Bissau

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: Gabon
sl_SI: Gambon

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoski južni teritoriji

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Guiana

en: France
sl_SI: Francija

en: Finland
sl_SI: Finska

en: Faroe Islands
sl_SI: Faroški otoki

en: Falkland Islands (Malvinas)
sl_SI: Falklandski otoki (Malvinas)

en: Ethiopia
sl_SI: Etipoija

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorialna Gvineja

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: East Timor
sl_SI: Zahodni Timor

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Czech Republic
sl_SI: Republika Češka

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sl_SI: Hrvaška

en: Costa Rica
sl_SI: Kosta Rika

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Congo, The Democratic Republic Of The
sl_SI: Kongo, Demokratična republika

en: Congo
sl_SI: Kongo

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otoki

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Chile
sl_SI: Čile

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Central African Republic
sl_SI: Srednjeafriška republika

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski otoki

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Bulgaria
sl_SI: Bulgarija

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Britansko-Indijski oceanski teritorij

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Bouvet Island
sl_SI: Bouveški otok

en: Botswana
sl_SI: Bocvana

en: Bosnia And Herzegowina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Antigua And Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Anguilla
sl_SI: Anguila

en: Angola
sl_SI: Anogla

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: Select a Country:
sl_SI: Izberite državo:

en: %s must be a phone number.
sl_SI: %s mora biti telefonska številka.

en: %s must consist of 5 numbers.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz 5 številk.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz črk, presledkov, apostrofov in vezajev.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sl_SI: %s lahko vseguje zgolj črke, številke, vezaje, apostrofe in presledke.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sl_SI: %s mora biti število med 0 in 21.

en: %s must be a number or percentage.
sl_SI: %s mora biti število ali procent.

en: %s cannot be a duplicate
sl_SI: %s ne more biti duplikat

en: %s cannot be the same as %s.
sl_SI: %s ne more biti enak kot %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sl_SI: Primerjalno preverjanje ni uspelo, ker ni bilo podanih vrednosti za primerjavo, za polje %s

en: %s must have a value that's part of its options.
sl_SI: %s mora imeti vrednost, ki je del možnosti.

en: %s must be a valid absolute URL.
sl_SI: %s mora biti veljaven absolutni URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sl_SI: %s mora biti veljavni ključ (številke, črke, vezaji in podčrtaji).

en: %s must be a positive number.
sl_SI: %s mora biti pozitivno število.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sl_SI: %s mora vsebovati številke, črke in pike

en: %s must contain numbers and letters only
sl_SI: %s mora vsebovati zgolj številke in črke

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sl_SI: z funkcijskim imenom:

en: Non-existant field validation function passed
sl_SI: Neobstoječa validacijska funkcija podana

en: Field ID:
sl_SI: ID polja:

en: Invalid or incomplete field passed
sl_SI: Neveljavno ali nedokončano polje podano

en: Unknown or not set
sl_SI: Neznano ali nedoločeno

en: System Information
sl_SI: Sistemske informacije

en: There are no fields setup for this tab yet.
sl_SI: Nobenih polj ni nastavljenih za ta zavihek.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sl_SI[0]: Zgornja nastavitev ni bila shranjena. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.
sl_SI[1]: Zgornje nastavitve niso bile shranjene. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.

en: None of your settings were saved. Please try again.
sl_SI: Nobena od vaših nastavitev ni bila shranjena. Prosim poizkusite znova.

en: Your form had the following errors:
sl_SI: Vaš obrazec ima naslednje napake

en: The request wasn't sent from this tab.
sl_SI: Ukaz ni bil poslan iz tega zavihka.

en: The request was sent insecurely.
sl_SI: Ukaz je bil poslan nezavarovano.

en: You don't have permission to do that.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ta ukaz.

en: You've requested a non-existent tab.
sl_SI: Zahtevali ste neobstoječ zavihek.

en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: Events Settings
sl_SI: Nastavitve dogodkov

en: Valid Key! Expires on %s
sl_SI: Veljaven ključ! Poteče %s

en: Sorry, key validation server is not available.
sl_SI: Oprostite, strežnik za preverjanje ključa ni na voljo.

en: License key(s) updated.
sl_SI: Licenčni ključ(i) posodobljen.

en: A valid license key is required for support and updates
sl_SI: Veljaven licenčni ključ je potreben za podporo in posodobitve.

en: License Key
sl_SI: Licenčni ključ

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Done
sl_SI: Opravljeno

en: Today
sl_SI: Danes

en: Prev
sl_SI: Prejšnji

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Display
sl_SI: Pogled

en: Licenses
sl_SI: Licence

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

en: General
sl_SI: Splošno

en: No select options specified
sl_SI: Nobenih določenih opcij.

en: No checkbox options specified
sl_SI: Ni označenih 'checkbox options'

en: No radio options specified
sl_SI: Ni označenih 'radio options'

en: Invalid field type specified
sl_SI: Nepravilen tip polja

en: Event Add-Ons
sl_SI: Dodatki za dogodke

en: United States
sl_SI: Združene države
